Akce broumovského útulku:

Video z běhu v Novém Městě nad MetujíDěkujeme společnosti Zvěrokruh (http://www.zverokruh-shop.cz) za dodání supervárky granulí pro naše pejsky a i pro kočičky, které naším útulkem také procházejí. Všichni naši pejsci mají z této skvělé zásoby radost.

Dobročinný běh pro útulek Broumov - Letiště Nové Město nad MetujíMálokdo by věřil, jak moc může aplikace v telefonu pomoci. Málokdo by věřil, jak velkou radost může způsobit. My už tomu věříme! Nám pomohla, nám udělala obrovskou radost. A nejen nám, hlavně pejskům z našeho útulku. Díky aplikaci Nadace ČEZEPP Pomáhej Pohybem“ jsme mohli nakoupit nové boudy pro naše pejsky. Ty staré už pomalu, ale jistě dosluhovaly, a tak jsme už přemýšleli, kde vzít peníze na nové. Nabídka Nadace ČEZ zapojit se do projektu „Pomáhej Pohybem“ přišla opravdu v pravou chvíli. Díky tomu nám ubyla starost a vše bylo vyřešeno, a sice obratem. Neskutečně rychle se podařilo dostáhnout stanoveného cíle, tedy částky 15.000,- Kč, které jsme na nové boudy potřebovali. To vše díky vám a díky tomu, že jste ochotni se hýbat ;-) Tato aplikace zaznamenává pohyb uživatele a generuje tak body, které může uživatel věnovat některému probíhajícímu projektu. A vy jste pomohli nám. Každým vaším krokem jsme byli blíže ke splnění cíle a jsme rádi, že těch kroků bylo uděláno tolik, že se podařilo cíle dosáhnout, a sice tak rychle, že pejskové budou mít boudy ještě na letošní zimu, která je za dveřmi. Děkujeme tedy Nadaci ČEZ za tuto skvělou nabídku, bez vás bychom našim hafanům jejich pobyt u nás nemohli zpříjemnit :-) A děkujeme i všem, kdo se pro nás hýbali! Vážíme si každého vašeho kroku!!!

Dne 1. května se uskutečnil v pořadí druhý charitativní běh, jehož výtěžek byl věnovám pesanům z našeho útulku. Vybralo se krásných 4000 korun.

Dne 20. prosince se uskutečnil Vánoční běh pro útulkáře. Zúčastnilo se 44 běžců a do kasičky se vybralo 8 145 Kč. Organizátorům a všem kteří přispěli děkuji. Jana Slováková

Útulkáři se byli podívat na vánočních trzích, které se konali 20. prosince. Všichni jsme si tuto akci užili a do kasičky se vybralo krásných 13 500 Kč. Všem zúčastněným děkuji za pomoc. Jana SlovákováDne 22.9.2015 se v broumovském útulku uskutečnilo historicky první natáčení pořadu Chcete mě. Všichni jsme si natáčení užili a pro pesany to byla příjemná změna.Poděkování všem venčitelům a venčitelkám,fotografovi Martinu Burešovi a o občerstvení se postarala restaurace Alka Vackovi. Fotografie najdete na: http://2bury.rajce.idnes.cz/Nataceni_Chcete_me/.

PESANI NA VÝLETĚ. Pesani z našeho útulku byli pozváni na přehlídku dřevořezbářů s motorovou pilou do Hořiček. Byl zde také oblíbený herec a kaskadér Zdeněk Srstka, který se odpoledne zhostil moderování CHCETE MĚ, kde byli samozřejmě v hlavní roli naši pesani.Nezoufáme, že nikdo z našich pejsků domov nenašel,nebot kdo ví,třeba bude mít tato akce ještě nějakou dohru.... Každopádně jsme si výlet báječně užili. Pesani - Bon, Vilík, Leontýnka, Romashka, Pitulda byli naprosto skvělí, užasní, hodní, jejich chování bylo ukázkové. Také nás na akci navštívili někteří z mých bývalých svěřenců a bylo vidět, že se jim v nových domovech daří. Děkuji našim věrným venčitelkám, kteří jeli na výlet do Hořiček s námi a o pejsky se postarali.Dne 28.3.jsme se zůčastnili velikonočních trhů v klášteře.Do útulkové pokladničky se vybralo 3500 Kč.I přes nepřízen počasí jsme si to všichni náležitě užili.Dne 21.12 2014 se konaly v klášteře Adventní trhy a pesani u toho ani letos nechyběli. Do kasičky jsme vybrali krásných 8 900 Kč. Všem, kteří mi pomáhají patří velké poděkování.

Dne 19.12.2014 navštívila třída primy gymnázia Broumov útulek. Vzali pejsky na procházku a přinesli spoustu dobrůtek.Dne 26.10. proběhlo na golfovém hřišti focení pejsků na útulkový kalendář. Všichni jsme si to náležitě užili a všem zůčastněným patří velké poděkování.Dne 17.5. jsme se zúčastnili Májových trhů v klášteře. Do pokladničky se vybralo krásných 2 500 Kč. I přes nepřízeň počasí jsme si sobotní dopoledne užili. Všem, kteří mi pomáhali a všem těm co přispěli na pejsky děkuji.

Dne 7.5. proběhlo v pořadí již třetí venčení s Junákem.

Dne 12.4. proběhlo venčení pejsků broumovského útulku. Pejsci si užili dlouhou procházku spojenou s hledáním myšiček, házením balonků. Všem zúčastněným děkuji za čas, který pejskům věnovali.

Dne 12.4. proběhla v útulku brigáda, při které se čistili a dezinfikovali kotce, pospravovali se boudy, hrabal se výběh pro pejsky a zkrátka se dělalo to co bylo potřeba. Největší poděkování manželům Omámikovým z Červeného Kostelce a všem kteří se brigády zúčastnili.Dne 19.3.2014 proběhlo již 2 venčení s oddílem Junák.

Dne 18.3.2014 navštívili útuleek zástupci základní školy Václava Hejny z Červeného Kostelce a přivezli spoustů věcí pro pejsky.Dobrovolníci upekli perníčky,ty se prodali a výtěžek putoval k nám do útulku. Děkujeme.

Návštěva oddílu Junáka dne 22.2.2014.


Z Pozďátek odvezli sedmdesát psů. Žili na statku ve špíně mezi potkany. Dříve byly Pozďátky "slavné" kvůli nejhorší skládce nebezpečných odpadů na Vysočině. Ta už je naštěstí minulostí. Teď se však víska opět zviditelnila. Postarali se o to dva podivínští důchodci, kteří v malém domku chovali desítky psů a také krávu, prasata, slepice a nechtěně houfy potkanů. Výkaly všude po zdech, moč, štiplavý zápach, haldy špinavých černých hadrů, potkani, parazitující hmyz, zbytky něčeho, co asi bylo jídlem. V takových podmínkách ještě nedávno žilo 77 psů. V malém domku bratrů Dennerových v Pozďátkách na Třebíčsku. Hygienické podmínky uvnitř venkovského stavení byly natolik otřesné, že úřady zakročily a 76 psů rozvezly po útulcích v celé republice. Útulek Broumov se rozhodl pomoci a vzal si 5 pejsků z těchto hrozných podmínek. Liga na ochranu zvířat tyto pejsky přivezla 26.11.1013. Nyní se tito pejsci rozkoukávají. ... více informací.

Zdroj: http://jihlava.idnes.cz/bratri-v-duchodu-chovali-na-statku-zvirata-v-desivych-podminkach-ph2-/jihlava-zpravy.aspx?c=A131217_2012969_jihlava-zpravy_mkk.


Dne 15.12.2013 jsme se zúčastnili vánočních trhů v klášteře. Všichni jsme si to náležitě užili a do kasičky pro pesany se vybralo krásných 5620 korun. Všem kdo přispěli a pomáhali mi s pesanama děkujeme.


Kačka na Hubertově jízdě v Martinkovicích.


V sobotu 21.9. 2013 jsme se zúčastnili akce Odpoledne s burčákem v klášterní zahradě. Všichni jsme si to užili včetně pesanů.


Dne 5.7.2013 jsme se vydali na výlet. Přes louky, pole občas i řekou a skončili jsme v restauraci u Sahuly na obědě. Pesani dostali vodu a všichni jsme si to společně užívali.


Dne 15. 6. 2013 jsme se zůčastnili Farmářských dnů v klášteře. Účastnili se ho všichni pejsci z útulku, kteří si to náležitě užívali.
Dne 18. 5. 2013 jsme se zůčastnili Farmářských dnů v klášteře. Účastnili se ho všichni pejsci z útulku, kteří si to náležitě užívali.Zpět na hlavní stránku


Copyright © Město Broumov 2012 - 2024, telefon: 491 504 222, 602 817 301
Telefon útulku pro psy: 721 543 498 - Jana Slováková
Počet shlédnutí: 1584696